NEDEN GAYRİMENKUL?

  • 2 yıl önce
  • 0

Türkiye’de yaşayan insanlar için neden Gayrimenkul çok önemlidir? Çünkü bu coğrafyada yaşayan insanlar toprağı evi ve güvende olmayı çok sever bizler için toprak kutsaldır birçok insan ilk hedefi bir ev almaktır evi olan yada maddi anlamda ev alacak kadar imkanı olmayan insanlar ise küçükte olsa bir tarla arsa almak isterler bir ailenin evi varsa gerisi çok önemli değildir. Bizler için başınızı sokacağınız bir eviniz varsa kuru ekmek bile yeriz deriz.

Mademki bu kadar bizler için vazgeçilmez bir yatırım aracı ise bizler Gayrimenkulü ne kadar biliyoruz?  Maalesef Türkiye’de yaşayan insanların %80 Gayrimenkulun sadece bir ev olduğunu ve geriye kalan hiçbir konu hakkın da bilgisinin olmadığını görüyoruz bu doğrultuda ele almak gerekirse bizler bir gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeliyiz

Öncelikle bir gayrimenkulün nedir taşınmaz olan bir toprak parçasıdır bu bir Tarla , Arsa , Ev, Ticari mülk bunların hepsi bir gayrimenkul turudur .

Bizler bunun hangisi için yatırım yapmaktayız ve yatırım yapmalıyız. Bundan sonraki BLOG yazımızda farklı  başlıklar halinde ele alacağız.

Görüşlerini belirt

Compare listings

Karşılaştır